Думаю, майже всім у дитинстві казали – що найперше у житті – це людяність, бо вона робить людину людиною. Це й справді так – бо гарне відношення до інших, є запорукою такого ж відношення й до тебе. Звісно, є люди, яким допомагаєш, а вони відповідають злом – але, не треба чекати подяки за свої добрі справи, як любить казати моя бабуся: «Люди невдячні, так Бог віддячить», я з цим погоджуюсь.
На мою думку, людяність- це коли ти ставишся до людей з розумінням у будь-якій ситуації неважливо що це за людина, багатий чи бідний, здоровий чи хворий.
Дата: Понеділок, 28.03.2016, 11:41 | Повідомлення # 5
Група: Гости
Людяністю називають дбайливе і дбайливе ставлення до інших людей. Це здатність співчуття і готовність прийти на допомогу в скрутну хвилину.
Людяність виражається у повазі і терпимості, а також доброзичливому ставленні не лише до своїх, близьким, але й до чужих людей. Крім того, людяність припускає самопожертву заради інших.
Взагалі, багато хто каже, що від обставин залежить відношення людини до інших, але я так не вважаю. Наприклад, згадаємо Другу Світову війну. Не для кого не секрет, які страшні звірства в той час спричиняли фашисти(та й не тільки вони, але зараз не в цьому річ), як їх усі ненавиділи, але були й такі німецькі солдати, що відпускали, наприклад, багатодітного батька до своїх дітей, навіть, коли був наказ гнати усіх у полон(на працю до Німеччини). Це каже ось про що – якщо в душі людини є зародки людяності, вона навіть у страшні часи буде гідною звання людини.
На мою думку, людяність - це коли ти гуманно ставишся до людей, коли даєш їм те, чого вони прагнуть, без корисливих для себе наслідків, коли це робиш людям зле, лише для свого власного задоволення. Наприклад, кли допомагаєш людині без власного місця проживання піднятися і допомогти їй у її потребах, коли допомагаєш старенькій бабусі підняти її важку сумку, яку вона несла з базару, допомогти сестрі з домашнім завданням, над яким самому довелося "поламати" голову 2 години. Людяність - це прояв людини у будь якому розумінні. Соколець Олександр
Дата: Понеділок, 28.03.2016, 11:48 | Повідомлення # 9
Група: Гости
Для мене людяність - це вміння виявляти увагу та любов до оточуючих. Справжня людяність проявляється у простих і невимушених вчинках: "втішити хоча б словами у важку хвилину", "збігати в аптеку за ліками для хворого", "допомогти донести важку сумку", "просто гарними словами привітати зі святом", "дати місце в транспорті старшій людині"тощо. А ще людяність - це здатність приймати правильні та справедливі рішення по відношенню до всіх людей.
Додано (28.03.2016, 11:48) --------------------------------------------- Людяністю називають дбайливе і дбайливе ставлення до інших людей. Це здатність співчуття і готовність прийти на допомогу в скрутну хвилину. Простіше кажучи, людяність - це не що інше, як гуманізм, тобто людське ставлення до оточуючих. Найяскравіший приклад - благодійність і волонтерство. Інший приклад - сімейні відносини і цінності. Крім того, людяність часто має місце бути в деяких професіях. Наприклад, лікарі, пожежники, рятувальники, вчителі.
Людяність для мене – це передусім усвідомлення свого відповідального призначення щодо усього живого на землі. Виявляється воно у дбайливому та уважному ставленні одне до одного, як до людини, так і до найменшої тваринки. Наприклад сьогодні я поступився місцем в автобусі дідусю, а на минулому тижні допоміг бабусі перейти через дорогу. ( Грабощук Тарас )
Повідомлення відредагував kish-bratish2013 - Понеділок, 28.03.2016, 11:49
На мою думку я вважаю що людяність - включає в себе любов, доброту, страх, гнів. НАприклад: Якщо когось з друзів або з найомих будуть ізбивати незнайомці, а ти будеш просто дивитися то можна вважати що ти не людина. Ще коли будуть знущатися з тварин а ти просто дивися. Це означатиме в людини немає людяності.
Дата: Понеділок, 28.03.2016, 11:49 | Повідомлення # 12
Група: Гости
Людяність - це гуманне, одним словом, людське ставлення до оточуючих. Напевне всім у дитинстві казали – найперше у житті – це людяність, тому що вона робить людину людиною. "Возлюби ближнього свого, як самого себе", - проповідує християнська мораль. І виконують цю заповідь переважно прості люди, що знають ціну горю і стражданням.
Людяністю називають дбайливе і дбайливе ставлення до інших людей. Це здатність співчуття і готовність прийти на допомогу в скрутну хвилину. Людяність виражається у повазі і терпимості, а також доброзичливому ставленні не лише до своїх, близьким, але й до чужих людей. Крім того, людяність припускає самопожертву заради інших. Простіше кажучи, людяність - це не що інше, як гуманізм, тобто людське ставлення до оточуючих. Людяність у сукупності - це любов, благородство, доброта, скромність, чесність, щирість. Ще стародавній китайський мислитель Конфуцій зазначав, що "Той буде людяний, хто зможе втілити всюди п'ять достоїнств: шанобливість, великодушність, правдивість, кмітливість, доброта". А французький літератор і філософ Гельвецій говорив, що "Людяність - це осмислене почуття, тільки виховання його розвиває і зміцнює". Це почуття батьки повинні прищеплювати дитині з раннього віку. А далі кожна людина розвиває і посилює його в собі самостійно. Наприклад коли допомагаєш людині похилого віку нести важку сумку.
Дата: Понеділок, 28.03.2016, 11:54 | Повідомлення # 14
Група: Гости
Людяністю називають дбайливе і дбайливе ставлення до інших людей. Це здатність співчуття і готовність прийти на допомогу в скрутну хвилину. Простіше кажучи, людяність - це не що інше, як гуманізм, тобто людське ставлення до оточуючих. Найяскравіший приклад - благодійність і волонтерство. Інший приклад - сімейні відносини і цінності. Крім того, людяність часто має місце бути в деяких професіях. Наприклад, лікарі, пожежники, рятувальники, вчителі.
Людяність – це дуже широке поняття. Воно включає в себе любов, увагу до людини. Проявляється у повсякденних непомітних вчинках. Побігти в аптеку за лікарствами для хворого, розрадити у важку хвилину, не лишити на самоті, приділити частину свого часу. Дати місце у транспорті старшій чи немічній людині, допомогти нести важкі сумки, перевести через дорогу. Тепле привітання з усмішкою допоможе поділитися своїм хорошим настроєм з іншим. Людяність – це альтруїзм (доброта). Приклад нам показують волонтери, котрі безкорисливо допомагають усім, хто цього потребує. Рука допомоги нужденному, милостиня тому, хто її просить – прояв милосердя. Меценатство – шлях свого вкладу в розвиток культури своєї держави та народу. Людяність – це повага до людської особистості. Не кричати, не сваритися, не прозиватися, не ображати інших – такою повинна бути поведінка школярів. Добре ставлення до всього живого – теж аспект людяності. Взимку підгодувати пташку, майструвати годівниці, не пройти байдуже повз пораненої тваринки, не залишати на вулиці своїх домашніх улюбленців, коли вони стануть старими та хворими, не знущатися над бездомними собаками. Всесвітньовідома «Загальна декларація прав людини» визначає загальні положення людських цінностей та їх захисту. Людське життя – головна цінність. Тому бути людяним – це бути проти війни, вбивств, злочинів. Таким чином, людяність – це моральність, доброта, совість (боротьба між добром та злом). А твоє гарне ставлення до інших буде запорукою доброго ставлення інших до тебе. Приклади людяності з повсякденного житя на кожному кроці. Ми проявляємо людяність , коли відкриваємо двері людям, коли відповідаємо на прохання, допомагаємо просто так. Людяність проявляється навіть у вмінні спілкуватися. Допомагаючи своїм рідним близьким, це все людяність. На мою думку повага це теж прояв людяності.