Четвер, 02.05.2024, 07:12
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Сайт вчителя інформатики Семенюк Марини Миколаївни

Меню сайту
Пошук
Вхід на сайт
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz
  • Що означає людяність для Вас? - Форум

    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
    • Сторінка 1 з 2
    • 1
    • 2
    • »
    Форум » Запитання для 10 класу » Запитання для 31 групи » Що означає людяність для Вас?
    Що означає людяність для Вас?
    marishaДата: Середа, 30.03.2016, 12:20 | Повідомлення # 1
    Рядовий
    Група: Администраторы
    Повідомлень: 7
    Нагороди: 0
    Репутація: 0
    Статус: Offline
    Напишіть означення ЛЮДЯНОСТІ у Вашому розумінні, та наведіть приклади зі свого життя....
     
    yura626Дата: Середа, 30.03.2016, 12:28 | Повідомлення # 2
    Сержант
    Група: Пользователи
    Повідомлень: 20
    Нагороди: 0
    Репутація: 0
    Статус: Offline
    Людяність для мене це вміння співпереживати, допомогти для близького ,підтримати у важку хвилину . flower

    Додано (30.03.2016, 12:24)
    ---------------------------------------------
    Демчук biggrin

    Додано (30.03.2016, 12:27)
    ---------------------------------------------
    Я вважаю , що я людяна , я можу поспівпереживати, підтримати у важку хвину , дати пораду ,якщо це потрібно. А ви як вважаєте? tongue

    Додано (30.03.2016, 12:28)
    ---------------------------------------------
    демчук cool ,Я  просто забула

     
    ГістьДата: Середа, 30.03.2016, 12:33 | Повідомлення # 3
    Група: Гости





    на мою думку людяність це вчинки які робляться від усього серця,а не задля вигоди

    Додано (30.03.2016, 12:32)
    ---------------------------------------------
    На мою думку, людяність - це поважати людину, як особистість. Цінувати її такою, яка вона є, підтримувати та допомагати в складні для неї ситуації. Не принижувати і не ображати жорстоко! Адже, яка б ситуація не склалася, Людина повинна залишатися людиною!

    Зімірова smile

    Додано (30.03.2016, 12:32)
    ---------------------------------------------
    Людяність.... одна з кращих якостей людини.... яка прикрашає кожного з нас....)))
    На мою думку "ЛЮДЯНІСТЬ" - це допомога іншим.... повага до оточуючих... любов до рідного краю та охорона його.... smile smile cool

    Джурилюк Наталя
    31 група)))

    Додано (30.03.2016, 12:33)
    ---------------------------------------------
    коршук

    Додано (30.03.2016, 12:33)
    ---------------------------------------------
    Людяність- це повага до людини, до її гідності. Дане почуття грунтується на повазі до ближнього. Не потрібно чекати подяки за зроблену тобою добру справу. Бути людяним чи ні- справа кожного, я намагаюсь кожного разу допомагати людям чим зможу. Людяність може виявлятися у ставленні до малознайомої людини або до тварин. help book heart love megaphone
    Зінчук А.

     
    yura626Дата: Середа, 30.03.2016, 12:35 | Повідомлення # 4
    Сержант
    Група: Пользователи
    Повідомлень: 20
    Нагороди: 0
    Репутація: 0
    Статус: Offline
    у нашому житті дуже мало людей ,які дійсно людяні ,які можуть допомогти без користі . Зараз дуже багато егоїстів , людей які думають тільки про себе. І так боляче зараз спостерігати якими байдужими один до одного стають оточуючі sad

    Додано (30.03.2016, 12:35)
    ---------------------------------------------
    demchuk

     
    ГістьДата: Середа, 30.03.2016, 12:36 | Повідомлення # 5
    Група: Гости





    Одна із найголовніших рис людини це людяність.У розумінні кожної людини вона різна,бо в кожної людини свій погляд на світ та життєві цінності.На самперед людяність для мене це повага до ближнього,здатність на самопожертву.Вона проявляється у повсякденному житті,а не у голосних обіцянках.Людяність-це моральна цінність яка не підсилу деяким людям.Будьмо людяними,щоб наш світ став трішки добрішим,без сварок,конфліктів.А був світлим наповниним тепла і любові smile heart kiss kiss
     
    yura626Дата: Середа, 30.03.2016, 12:37 | Повідомлення # 6
    Сержант
    Група: Пользователи
    Повідомлень: 20
    Нагороди: 0
    Репутація: 0
    Статус: Offline
    Анжелка , ти не людяна , ти мене обіжаєш ( анонім...аха) biggrin
     
    ВесельськаДата: Середа, 30.03.2016, 12:39 | Повідомлення # 7
    Група: Гости





    Людяність-це риса людини,яка виявляється у гуманному ставленні до іншої людини.Людяність це коли людина з повагою відноситься до іншої людини,така людина ніколи не принизить іншого,підтримає у важку хвилину.

    Додано (30.03.2016, 12:38)
    ---------------------------------------------
    Дійсно важко жити в світі де так мало людей, які готові допомогти тобі. Навіть близькі не завжди мають змогу. Проте завжди можна зарадити словом, а це дуже важливо.
    Зінчук

    Додано (30.03.2016, 12:39)
    ---------------------------------------------
    Весельська smile

    Додано (30.03.2016, 12:39)
    ---------------------------------------------
    Одне із найцініших рис людини-це Людяність smile smile smile На мою думку я вважаю що людяність-це бути порядним та ввічливим)))А також допомагати близьким,підтримувати у важку хвилину!!!Побачивши проблеми інших ти хочиш їм допомогти у тебе стискається серце від їхніх переживань(((
    Тому можна зробити висновок:що потрібно робити добро навіть тим людям яких ти незнаєш,якщо ми більше будимо посміхатися та допомагати один одному,ми будимо робити один одного щасливим smile smile :)
    Булан tongue smile tongue

    Додано (30.03.2016, 12:39)
    ---------------------------------------------
    Іщук

     
    yura626Дата: Середа, 30.03.2016, 12:40 | Повідомлення # 8
    Сержант
    Група: Пользователи
    Повідомлень: 20
    Нагороди: 0
    Репутація: 0
    Статус: Offline
    Я хоча  інколи , але намагаюся допогти так без користі , просто для своєї душі .А ви робите хороші справи?Demchuk
     
    Олександра БерукДата: Середа, 30.03.2016, 12:41 | Повідомлення # 9
    Група: Гости





    hello
    Для мене людяність означає повага до старших людей, гарне ставлення до оточуючих,співрозуміння.
    Бути людяним - означає бути вихованим. flower
    Наприклад, допомогти бабусі перейти дорогу, поступитися місцем в громадському транспорті старшим людям та людям похилого віку.
    v v

    Додано (30.03.2016, 12:40)
    ---------------------------------------------
    Приклади з мого життя: знайшла 200 грн і віддала господареві.... знайшла телефон друга - також віддала... під час сваркі-дракі відстоювала справедливість... допомогла бабусі донести важкий пакет...
    я вважаю це людяністю... адже кожен вчинок був совісним і показав мене з кращої сторони

    Джурилюк biggrin

    Додано (30.03.2016, 12:40)
    ---------------------------------------------
    Людяність-це чуйність,любов та добре ставлення до людей)))

    Додано (30.03.2016, 12:41)
    ---------------------------------------------
    Одна із найголовніших рис людини це людяність.У розумінні кожної людини вона різна,бо в кожної людини свій погляд на світ та життєві цінності.На самперед людяність для мене це повага до ближнього,здатність на самопожертву.Вона проявляється у повсякденному житті,а не у голосних обіцянках.Людяність-це моральна цінність яка не підсилу деяким людям.Будьмо людяними,щоб наш світ став трішки добрішим,без сварок,конфліктів.А був світлим наповниним тепла і любові biggrin Іщук

     
    yura626Дата: Середа, 30.03.2016, 12:41 | Повідомлення # 10
    Сержант
    Група: Пользователи
    Повідомлень: 20
    Нагороди: 0
    Репутація: 0
    Статус: Offline
    yes haha angel
     
    ГістьДата: Середа, 30.03.2016, 12:44 | Повідомлення # 11
    Група: Гости





    На мою думку, я людяна! Я ніколи не буду засуджувати чи принижувати людей за їх ,наприклад, власні міркування чи погляди. Я завжди зможу дати пораду та підтримати)

    Зімірова smile

    Додано (30.03.2016, 12:43)
    ---------------------------------------------
    Людяність, для мене, - це, в першу чергу, зажди, в будь-якій ситуації залишатися людиною, бути небайдужою до чужої біди, навіть якщо це твій ворог. happy
    Коли я була у санаторії, там я познайомилася з однією дівчиною, з якою ніхто не дружив, тому що та була з інтернату. Завжди, коли у когось пропадали якісь речі, всі думали, що то вона. І її за це принижували. Одного разу ми розговорилися, і та розповіла мені всю історію про себе. А коли я запитала чи то вона бере чужі речі, Олена відповіла, що ні, але знає хто це, просто її залякали, що якщо вона комусь розповість, то "натравить" на неї своїх "друзів". Я пожаліла її, і вирішила сама порадитися з своїми друзями. І ми влаштували "сюрприз" для крадійки, зробивши так, щоб та зізналася сама. smile

    Маша bye

    Додано (30.03.2016, 12:43)
    ---------------------------------------------
    Діана, звичайно робимо! По мірі можливостей, ми завжди намагаємось підставити рідній людині своє плече.

    Додано (30.03.2016, 12:43)
    ---------------------------------------------
    Хто може поділитися своїми людяними вчинками,канєшно крім Анжели king

    Додано (30.03.2016, 12:43)
    ---------------------------------------------
    Людяність- це одна з моральних ціностей.Це вміння чинити добро.Моя людяність виявляється в ставленні до людей,тварин.Також людяність в повазі до старших людей,інвалідів,хворих :(.Всі вони потребують підтримки тому нам потрібно відноситися для них дюдяно
    Колесник

    Додано (30.03.2016, 12:44)
    ---------------------------------------------
    Так що друзі будьте ЛЮДЯНИМИ!!Поважайте однин одного,допомагайте своїм ближнім і цінуйте кожну хвилину проведяну з своїми рідними heart heart heart heart

    Буланчік tongue tongue tongue tongue

     
    yura626Дата: Середа, 30.03.2016, 12:44 | Повідомлення # 12
    Сержант
    Група: Пользователи
    Повідомлень: 20
    Нагороди: 0
    Репутація: 0
    Статус: Offline
    Я також намагаюся допогти , коли це потрібно) yes DEMCHUK
     
    ГістьДата: Середа, 30.03.2016, 12:45 | Повідомлення # 13
    Група: Гости





    Власюк:людяність-це милосердя до інших.допомога. підтрима .Людяність перша чеснота у людей.Вона проявляється змалку.У нас проявляється у торботі про рідних .друзів. навіть до моло знайомих людей. smile smile smile
     
    yura626Дата: Середа, 30.03.2016, 12:45 | Повідомлення # 14
    Сержант
    Група: Пользователи
    Повідомлень: 20
    Нагороди: 0
    Репутація: 0
    Статус: Offline
    Булачька ,я з тобою згодна .. демчук yes kiss
     
    IschukДата: Середа, 30.03.2016, 12:46 | Повідомлення # 15
    Група: Гости





    Катя Буланік сама людяна heart

    Додано (30.03.2016, 12:46)
    ---------------------------------------------
    приклад:я в магазині забула кошильок і продавець догнала мене і відала його.Я рахую,що це людяність
    Коршук

     
    Форум » Запитання для 10 класу » Запитання для 31 групи » Що означає людяність для Вас?
    • Сторінка 1 з 2
    • 1
    • 2
    • »
    Пошук:
    Нова відповідь
    Ім`я:
    Текст повідомлення:
    Опції повідомлення:
    Код безпеки: